Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
18997 Sparnuočių, ventiliatorių, žibintų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
1 p. o. d. Ventiliatoriaus sparnuotė
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
2 p. o. d. Ventiliatoriai
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina
4 p. o. d. Remsijos žibintų kairės/dešinės pusės stiklai
Pirkimo dalies Nr.: 4
5 p. o. d. Stiklo valytuvo valdymo blokas ir valytuvų režimų perjungiklis
Pirkimo dalies Nr.: 5
6 p. o. d. Šilumvežio eigos valdiklis
Pirkimo dalies Nr.: 6