Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 146274-2022
Hongrie-Kállósemjén: Équipement minier, équipement pour l'exploitation de carrières, matériel de construction
2022/S 056-146274
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Kállósemjén, betontörő gép és forgó-rakodógép besz
Numéro de référence: EKR001328482021
II.1.2)Code CPV principal
43000000 Équipement minier, équipement pour l'exploitation de carrières, matériel de construction
II.1.4)Description succincte:
Kállósemjén, betontörő gép és forgó-rakodógép beszerzése
I.sz. részajánlat:
Pofás betontörőgép:
- Üzemi súly max: 20 000 kg
- Motor teljesítménye legalább: 100 kW
- Törőtér felső nyílása legalább: 800×500 mm
- Törőtér alsó nyílása legalább: 20×80 mm
- Mágneses leválasztó szalag a fő kihordó szalag felett: emelhető-süllyeszthető
- Meddő előleválasztó rendszer
- Oldalsó kihordó szalag az elválasztott meddő részére
- Az elválasztott meddő visszavezethető a fő kihordó szalagra is SIM kártya alapú távoli irányítás
Intelligens törő vezérlő rendszer, főbb funkciók:
- a törési folyamat figyelése, a pofák terhelésének figyelése;
- a törési paramétereknek-, a behordás sebességének-, a pofák közötti távolságnak szükség szerinti utánállítása, zavaró anyag esetén a pofák automatikus nyitása);
- túltöltés védelem.
II.sz. részajánlat:
Forgó-rakodógép:
- Üzemi súly minimum 22000 kg, maximum 23000 kg.
- Motor nettó teljesítménye: minimum 115 kW
- Minimum 6000 cm3, 6 hengeres motor
- Ground clearance, talajtól való legkisebb váztávolság: legalább 440 mm
- Teljes hidraulika áram legalább 440 l/perc
- Kanál maximális felszakító erő legalább 150 kN
- Szállítási magasság a gém tetejénél: legfeljebb 3100 mm
Ahol gyártmányra, típusra, eredetre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozott ajánlatkérő, ott a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, azzal egyenértékű termék ajánlható meg (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. §. (3) bekezdése.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Betontörőgép
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
- kiporzás csökkentő teljes rendszer
Forgó-rakodógép
Lot nº: 2
- bontókalapács.