Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa sukcesywna leków weterynaryjnych dla małych zwierząt do Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Numéro de référence: 364/2021/PN/DZP
II.1.2)Code CPV principal33600000 Produits pharmaceutiques
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy sukcesywne leków weterynaryjnych dla małych zwierząt do Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia/formularz cenowy” - Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie formularzem cenowym.
3. Dostarczany przedmiot zamówienia będzie pochodził z bieżącej produkcji, będzie posiadał wszelkie wymagane prawem atesty i świadectwa dopuszczające je do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, które wykonawca zobowiązany będzie przedstawić, jeśli wymagają tego odpowiednie przepisy prawa polskiego lub zażąda tego zamawiająca jednostka organizacyjna.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
1.Podane w opisie przedmiotu zamówienia ilości leków weterynaryjnych są odzwierciedleniem dokonywanych zakupów na bazie wcześniej zawartych umów. Z uwagi na specyfikę niniejszego zamówienia publicznego tj.brak możliwości przewidzenia zakresu ilościowego przy zakupach tego rodzaju, dla potrzeb wyceny oferty,zamawiający przyjął ilości orientacyjne. W toku realizacji przedmiotowej umowy, zamawiający, zastrzega sobie prawo do składania zamówień na większą ilość niż wyspecyfikowana przez zamawiającego w poszczególnych pozycjach w formularzu opis przedmiotu zamówienia/formularzu cenowym lub niezakupienia danej pozycji w ogóle lecz oświadcza, iż dokona zakupu specyfikowanych leków wg Załącznika nr 1 w co najmniej 40%.