II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa produktów leczniczych , wyrobów medycznych , środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Numéro de référence: 100/EZP/21
II.1.2)Code CPV principal33620000 Médicaments du sang, des organes hématopoïétiques et du système cardio-vasculaire
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych , wyrobów medycznych , środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33620000 Médicaments du sang, des organes hématopoïétiques et du système cardio-vasculaire
II.2.4)Description des prestations:
67 pozycji opisanych w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
121 pozycji opisanych w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionPrix
II.2.1)Intitulé:
Alteplasum , Dabigatranum etexilatum
Lot nº: 4
Alteplasum
Dabigatranum etexilatum
Idarucizumabum
opisane w SWZ
Ceftazidimum + Avibactamum
Lot nº: 5
Ceftazidimum + Avibactamum opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
Fosfomycinum
Landiololi hydrochloridum
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
Cisatracurii besilas
Lidocaini hydrochloridum
Remifentanili hydrochloridum
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
36 pozycji opisanych w SWZ
Worki do żywienia pozajelitowego
Lot nº: 9
8 pozycji opisanych w swz
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
Imipenemum + Cilastatinum, rejestracja dla dzieci od 1 roku życia opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
Aqua ad iniectabilia
Natrii chloridum
Natrii glycerophosphas
Propofolum MCT/LCT
Zbilansowany roztwór wieloelektrolitowy
zgodnie z SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
7 pozycji opisanych w SWZ
Sulbactamum + Ampicillinum natricum
Lot nº: 13
Sulbactamum + Ampicillinum natricum 2 pozycje opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 14
Human albumin opisane w SWZ
Fondaparinuxum natricumNadroparinum calcicum
Lot nº: 15
Fondaparinuxum natricum
Nadroparinum calcicum
5 pozycji opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
Enoxaparinum natricum 5 pozycji opisane w SWZ
EnoxaparinumNatrii valproasPhenobarbital
Lot nº: 17
Enoxaparinum
Natrii valproas
Phenobarbital
AcetylcysteinumPantoprazolum
Lot nº: 18
Acetylcysteinum
Pantoprazolum
4 pozycje opisane w SWZ
Płyn do perfuzji i przechowywania organu
Lot nº: 19
Płyn do perfuzji i przechowywania organu opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 20
Dexmedetomidine
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 21
Levosimendanum opisane w SWZ
Gazik do dezynfekcji skóry
Lot nº: 22
Gazik do dezynfekcji skóry opisany w SWZ
Hepatitis B ImmunoglobulinImmunoglobulin human
Lot nº: 23
Hepatitis B Immunoglobulin
Immunoglobulin human - zawierajaca co najmniej 96% IgG
Immunoglobulin human - zawierająca w 50 mg białka: 6 mg IgM, 6 mg IgA, 38 mg IgG
Gadobutrol stężenie 1 mmol/ml.
Lot nº: 24
Gadobutrol stężenie 1 mmol/ml. opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 25
Iodixanolum
2 pozycje opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 26
Rocuronii bromidum opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 27
Kapsułki żelatynowe twarde nr 3 opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 28
Martyca kolagenowa 2 pozycje opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 29
Eptacogum alfa activatum 2 pozycje opisane w SWZ
AjmalineBleu de methyleneIsoprenaline
Lot nº: 30
Ajmaline
Bleu de methylene
Isoprenaline
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 31
Thiopental sodium
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 32
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 33
Bandaże i kompresy 4 pozycje opisane w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 34
Opatrunki chłonne 7 pozycji opisanych w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 35
Opatrunki i przylepce 8 pozycji opisanych w SWZ
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 36
Opatrunki 5 pozycji opisanych w SWZ