Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на компютърен томограф за Клиника по образна диагностика при УМБАЛ "Света Анна" – София АД
Numéro de référence: 00692-2022-0001
II.1.2)Code CPV principal33100000 Équipements médicaux
II.1.4)Description succincte:
Обществената поръчка обхваща доставка, монтаж, пускане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на компютърен томограф за Клиника по образна диагностика при УМБАЛ "Света Анна" – София АД, съгласно техническа спецификация, приложена към документацията за участие в процедурата. Медицинската апаратура следва да бъде в пълно съответствие с изискванията и техническите характеристики, посочени в спецификацията, изготвена от Възложителя, приложена към документацията за участие в процедурата. Поръчката ще бъде възложена за период от 12 месеца, като доставката ще се извърши след направена писмена заявка от Възложителя. Лечебното заведение няма задължение за закупуването на медицинската апаратура, предмет на процедурата и описана в документацията за участие.
Участието е комплексно, като участниците подават само една оферта за изпълнение на поръчката и не се допуска представяне на варианти.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33100000 Équipements médicaux
II.2.4)Description des prestations: