Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Analyse Tooling ten behoeve van Wendbare wetsuitvoering
Referentienummer: IUC20-042
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie48517000 IT-software
II.1.4)Korte beschrijving:
De uit te voeren aanbestedingsprocedure zal leiden tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de levering en Implementatie van de Analyse Tooling voor het kunnen analyseren van (de veranderingen in) wet- en regelgeving en beleid, het analyseren van (de veranderingen in) het uitvoeringsbeleid en het analyseren van (de veranderingen in) applicatiespecificatiedocumenten met inbegrip van Onderhoud en Support. Eveneens wordt van Opdrachtnemer verwacht dat zij gedurende de looptijd van de Overeenkomst de volgende Additionele diensten levert:
• Opleidingen ten behoeve van Gebruikers gedurende de Overeenkomst;
• Consultancy en expertise op product (onder expertise wordt verstaan: Het op afroep kunnen leveren van experts om in voorkomende gevallen de beheerders van het product te kunnen aanvullen en/of vervangen).
Voor Additionele diensten geldt geen afnameverplichting onder de Overeenkomst.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie paragraaf 2.3 van de Selectieleidraad voor de reikwijdte en omvang van de opdracht.