Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
19083 Geležinkelio riedmenų atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas skaidomas į 7 (septynias) Pirkimo objekto dalis (toliau – p. o. d.): 1 p. o. d. Odos dumplės; 2 p. o. d. Plokštės ir apvadai; 3 p. o. d. Elektriniai varikliukai; 4 p. o. d. Stiklai ir veidrodžiai; 5 p. o. d. Filtrai, žarnos ir žiedai; 6 p. o. d. Apsaugos, davikliai, radiatoriai ir ventiliatoriai; 7 p. o. d. Tekinimo plokštelės.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina
II.2.1)Pavadinimas:
2 p. o. d. Plokštės ir apvadai
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
3 p. o. d. Elektriniai varikliukai
Pirkimo dalies Nr.: 3
4 p. o. d. Stiklai ir veidrodžiai;
Pirkimo dalies Nr.: 4
5 p. o. d. Filtrai, žarnos ir žiedai
Pirkimo dalies Nr.: 5
6 p. o. d. Apsaugos, davikliai, radiatoriai ir ventiliatoriai
Pirkimo dalies Nr.: 6
7 p. o. d. Tekinimo plokštelės
Pirkimo dalies Nr.: 7