Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Durchführung von Schwingungsprüfungen an den Gebäudeabschlussarmaturen zum Nachweis der Funktionsfähigkeit für das JRC Karlsruhe
Referenznummer der Bekanntmachung: JRC/KRU/2022/OP/0794-PIN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Im Rahmen der Qualifizierung von Gebäudeabschlussarmaturen des Herstellers KSB einschließlich ihrer Antriebe als funktionssichere Bauteile während und nach einem Erdbeben sind für das JRC im Rahmen dieses Auftrages Schwingungsversuche zu planen, durchzuführen und auszuwerten. Das Angebot umfasst im Detail folgende Aufgaben: Planung, Koordination, Durchführung und Auswertung von Schwingungsversuchen an 2 Gebäudeabschluss-armaturen einschließlich ihrer Antriebe nach KTA2201 gemäß der beigefügten vom Gutachter TÜV freigegebenen Rüttelspezifikation.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 150 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
71630000 Technische Kontrolle und Tests
71631000 Technische Kontrolle
71632000 Technische Tests
71632100 Ventilprüfungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
This notice is for prior information only
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Performing vibration tests on the building closure fittings to prove their functionality for the JRC Karlsruhe
Reference number: JRC/KRU/2022/OP/0794-PIN
II.1.2)Main CPV code71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
II.1.4)Short description:
Within the scope of the qualification of building closing elements of the manufacturer KSB including their actuators as functionally safe components during and after an earthquake, vibration tests are to be planned, undertaken and evaluated for the JRC within the scope of this order. In detail, the offer shall include the following tasks: Planning, coordination, execution and evaluation of vibration tests on 2 building closing elements including their actuators according to KTA2201 in accordance with the attached vibration specification approved by the expert TÜV.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 150 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
71630000 Technical inspection and testing services
71631000 Technical inspection services
71632000 Technical testing services
71632100 Valve-testing services
II.2.4)Description of the procurement:
Is chun críocha faisnéise amháin an fógra seo
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Tástálacha creathaidh a dhéanamh ar fheistis dhúnta an fhoirgnimh chun a bhfeidhmiúlacht don JRC Karlsruhe a chruthú
II.1.4)Cur síos achomair:
Laistigh de raon feidhme na cáilíochta maidir le gnéithe de chuid an mhonaróra KSB a dhúnadh lena n-áirítear a ngníomhróirí mar chomhpháirteanna atá sábháilte go feidhmiúil le linn crith talún agus ina dhiaidh, tá tástálacha creathaidh le pleanáil, le déanamh agus le meastóireacht don Airmheán Comhpháirteach Taighde laistigh de raon feidhme an ordaithe seo. Ar bhonn mionsonraithe, áireofar na cúraimí seo a leanas sa tairiscint: Pleanáil, comhordú, forfheidhmiú agus meastóireacht ar thástálacha creathaidh ar 2 ghné dúnta foirgneamh lena n-áirítear a ngníomhróirí de réir KTA2201 i gcomhréir leis an tsonraíocht tonnchreatha a ghabhann leis arna fhormheas ag an saineolaí TÜV.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 150 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Iepriekšējs informatīvs paziņojums
Šis ir tikai iepriekšējs informatīvs paziņojums
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ēku slēgelementu vibrācijas pārbaudes, lai pierādītu to funkcionalitāti JRC Karlsrūes struktūrvienībā
II.1.2)Galvenās CPV kods71600000 Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Ražotāja KSB ēku slēgelementu, tostarp to izpildmehānismu kā funkcionāli drošu komponentu kvalifikācijas ietvaros zemestrīces laikā un pēc tās, šī pasūtījuma ietvaros KPC ir jāplāno, jāveic un jānovērtē vibrācijas testi. Piedāvājumā detalizēti jāietver šādi uzdevumi: Tādu vibrācijas testu plānošana, koordinēšana, īstenošana un novērtēšana, kas paredzēti 2 ēku slēgelementiem, tostarp to izpildmehānismiem, pamatojoties uz KTA2201, saskaņā ar pievienoto vibrācijas specifikāciju, ko apstiprinājis eksperts TÜV.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)71600000 Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi
71630000 Tehniskās pārbaudes un testēšanas pakalpojumi
71631000 Tehniskās pārbaudes pakalpojumi
71632000 Tehniskās testēšanas pakalpojumi
71632100 Vārstu testēšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: