Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18974 Stabdžių sistemos atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34322000 Freins et pièces de freins
II.1.4)Description succincte:
Lokomotyvų oro kompresorių dalys - filtrai, filtravimo elementai, žiedai, tarpinės, poveržlės
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lokomotyvų oro kompresorių dalys
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34322000 Freins et pièces de freins
II.2.4)Description des prestations:
Filtrai, žiedai, tarpinės, vožtuvai, sandarikliai, tarpinės, žiedai ir kt. atsarginės dalys kompresoriui "Enea Mattei SpA" M 135 C ir "Enea Mattei SpA" M 111 H
Lokomotyvų oro kompresorių dalys - filtrai
Lot nº: 2
Filtrai ir filtravimo elementai kompresoriui "Enea Mattei SpA" M 111 H
Lokomotyvų oro kompresorių dalys - remonto komplektai
Lot nº: 3
Filtrai, žiedai, poveržlės kompresoriui "Enea Mattei SpA" M 111 H