Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“
Referenznummer der Bekanntmachung: 00210-2021-0020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обществената поръчка е с предмет „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“. Провежда се за нуждите на органите на изпълнителната власт по чл. 4, ал. 1 от Постановление на МС № 385/2015 г. Състои се от 5 (пет) обособени позиции. Видовете консумативи и моделите копирни и печатащи устройства, за които са предназначени, са подробно описани в техническите спецификации, намиращи се в групите с изисквания „Техническо предложение“ в ЦАИС ЕОП и в образците на ценова оферта намиращи се в групите с изисквания „Ценово предложение“ в ЦАИС ЕОП, към всяка от обособените позиции. Възложителят ще сключи отделно рамково споразумение за всяка обособена позиция с първите трима класирани участници по съответната обособена позиция. Възложителите по чл. 4, ал. 1 от ПМС № 385/2015 г. ще сключват договор/ри с тримата изпълнители въз основа на рамковите споразумения за доставки на тонери по реда на чл. 82, ал. 1 от ЗОП - определени всички условия.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)”
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125100 Tonerpatronen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
За обособена позиция № 3 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)”, участниците следва да предлагат оригинални консумативи за печат със същите продуктови номера като тези, посочени от Възложителя в образеца на ценово предложение в ЦАИС ЕОП, включително да съответстват на посочените модели копирни и печатащи устройства с марка Лексмарк.
Под „оригинални” консумативи (касети с тонер, касети с мастило, барабани и други) се разбират такива, които са нови, неупотребявани, нерециклирани и са произведени от производителя на печатаща и копирна техника с марка Лексмарк или от оторизирани от него лица, и при използването на които се запазва гаранцията на техниката, предоставена от производителя.
Подробно описание и списък на артикулите, за които участниците декларират възможност да доставят по тази обособена позиция, е представен в техническата спецификация за марката и в образеца на ценово предложение по обособена позиция № 3 в ЦАИС ЕОП.
По тази обособена позиция е сключено рамково споразумение от ЦОП под № СПОР-1/14.03.2022 г.
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки”
Los-Nr.: 5
За обособена позиция № 5 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки”, ще бъдат доставяни консумативи за печат за копирни и печатащи устройства със следните търговски марки: DELL (Дел), Epson (Епсън), Konica (Коника), Kyocera (Киосера), Oki (Оки), Panasonic (Панасоник), Rex-Rotary&Ricoh (Рекс-Ротари и Рико), Sharp (Шарп) и Toshiba (Тошиба). Участниците следва да предлагат оригинални консумативи със същите продуктови номера като тези, посочени от Възложителя в образеца на ценово предложение в ЦАИС ЕОП, включително да съответстват на посочените марки и модели копирни и печатащи устройства.
Под „оригинални” консумативи (касети с тонер, касети с мастило, барабани и други) се разбират такива, които са нови, неупотребявани, нерециклирани и са произведени от производителя на съответната марка печатаща и копирана техника или от оторизирани от него лица, и при използването, на които се запазва гаранцията на техниката, предоставена от производителя.
Подробно описание и списък на артикулите, за които участниците декларират възможност да доставят по тази обособена позиция, е представен в техническата спецификация и в образеца на ценово предложение по обособена позиция № 5 в ЦАИС ЕОП.
По тази обособена позиция е сключено рамково споразумение от ЦОП под № СПОР-2/14.03.2022 г.