Fournitures - 158323-2023
Pologne-Varsovie: Logiciels et systèmes d'information
2023/S 055-158323
Avis de marché
Fournitures
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Przedłużenie subskrypcji Oprogramowania posiadanego przez Zamawiającego oraz dostawa nowych licencji
Numéro de référence: ZZOSE.2610.3.2023.69.KBO
II.1.2)Code CPV principal
48000000 Logiciels et systèmes d'information
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) przedłużenie subskrypcji Oprogramowania JetBrains: All Products Pack (51 szt.), PyCharm (39 szt.), IntelliJ IDEA Ultimate (10 szt.), YouTrack50/250 (1 szt.), Youtrack100 (1 szt.), określonego
w pkt 1.2. ppkt 1) SOPZ, a w przypadku zaoferowania Oprogramowanie równoważnego do-stawa nowych, dodatkowych, komercyjnych licencji na oprogramowanie równoważne (okres przedłużenia wskazany w SOPZ);
2) dostawa licencji Oprogramowania JetBrains: All Products Pack (5 szt.), PyCharm (5 szt.), PHP Storm (12 szt.), WEB Storm (9 szt.), określone w 1.2. ppkt 2) SOPZ lub równoważnych określone-go w 1.2. ppkt 2) SOPZ lub równoważnych – (okres obowiązywania licencji na Oprogramowania wskazany w SOPZ);
3) świadczenie lub zapewnienie przez Wykonawcę lub producenta Oprogramowania świadczenia na rzecz Zamawiającego usług w zakresie wsparcia dla Oprogramowania przez okres od dnia określonego w pkt 1.2. pkt 3 SOPZ do dnia obowiązywania licencji, tj. 24 sierpnia 2024 r.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
3) świadczenie lub zapewnienie przez Wykonawcę lub producenta Oprogramowania świadczenia na rzecz Zamawiającego usług w zakresie wsparcia dla Oprogramowania przez okres od dnia określonego w pkt 1.2. pkt 3 SOPZ do dnia obowiązywania licencji, tj. 24 sierpnia 2024 r, zgodnie z treścią Umowy, w tym w szczególności z § 8 Umowy i Załącznikiem nr 2 do Umowy.
2. Realizacja Przedmiotu Umowy w zakresie wskazanym we wzorze umowy w:
1) § 2 pkt 1 w części określonej:
a) w SOPZ TABELĄ 1.3.1.A - nastąpi w terminie do 3 Dni roboczych od dnia zawarcia Umowy;
b) w SOPZ TABELĄ 1.3.1.B - nastąpi w terminie do 180 Dni roboczych od dnia zawarcia Umowy, jednak nie wcześniej niż 16 października 2023 r.
2) § 2 pkt 2 (pkt.1.3.2 SOPZ) nastąpi w terminie do 3 Dni roboczych od dnia zawarcia Umowy.
za dzień dostarczenia Oprogramowania przyjmuje się datę wskazaną jako dzień odbioru Oprogramowania, bez zastrzeżeń, w Protokole odbioru jakościowego, przez przedstawicieli Wykonawcy i Zamawiającego.
3) § 2 pkt 3 odbywać się będzie przez okres od dnia określonego w pkt 1.2. pkt 3 SOPZ do dnia obowiązywania licencji, tj. 24 sierpnia 2024 r.