Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Nabava električnih mopeda
Numéro de référence: 04.04.02.
II.1.2)Code CPV principal34421000 Scooters
II.1.4)Description succincte:
Predmet nabave su električni mopedi sukladno detaljnom opisu, vrstama mopeda i količinama određenim u Tehničkim specifikacijama električnih mopeda u dijelu G. i Troškovniku u dijelu J. Dokumentacije o nabavi.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34421000 Scooters
II.2.4)Description des prestations:
Sukladno detaljnom opisu, vrstama mopeda i količinama određenim u Tehničkim specifikacijama električnih mopeda u dijelu G. i Troškovniku u dijelu J. Dokumentacije o nabavi.