Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Открита процедура „Доставка на лабораторни консумативи, реактиви, лабораторна стъклария и други медицински изделия” за УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ ЕАД, София, Реф. номер на поръчката: 38/2022
Numéro de référence: 38/2022
II.1.2)Code CPV principal33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
„Доставка на лабораторни консумативи, реактиви, лабораторна стъклария и други медицински изделия” за УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ ЕАД, София.
Поръчката включва 233 номенклатурни единици, които са подробно описани в Техническата спецификация, част от документацията за участие. Количествата са ориентировъчни. Количествата по съответните номенклатурни единици са посочени в Техническата спецификация. Възложителят не e длъжен да изкупи посочените в спецификацията количества. Участниците могат да подадат оферта за една или повече номенклатури. Класиране ще се извършва за всяка номенклатура. Реф. номер на поръчката: 38/2022
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33140000 Consommables médicaux
II.2.4)Description des prestations: