Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Onderhoud Werktuigbouwkundige Installaties vastgoedobjecten gemeente Krimpenerwaard
Numéro de référence: 1038681
II.1.2)Code CPV principal71333000 Services d'ingénierie mécanique
II.1.4)Description succincte:
De gemeente Krimpenerwaard heeft een groot aantal gebouwen in eigendom. De gebouwvoorraad betreft een divers aanbod met gebouwen dienend voor ondersteuning van de gemeentelijke organisatie, (sociaal-) maatschappelijk vastgoed en vastgoed voor welzijn, sport en onderwijs.
De gemeente is voornemens één Opdrachtnemer te contracteren voor het aangaan van een raamovereenkomst voor de duur van 4 jaar voor het onderhouden van de Werktuigbouwkundige installaties in/aan de gemeentelijke objecten.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71333000 Services d'ingénierie mécanique
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritères énoncés ci-dessous
Critère de qualité - Nom: Kwaliteit / Pondération: 60
Prix - Pondération: 40