Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków oraz terenów zewnętrznych położonych na terenie TZOM Koło Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.26.11.2023.ŁU
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania nieruchomości stanowiących własność m.st. Warszawy zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy położonych w obrębie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Koło w okresie od października 2023 r. do grudnia 2024 r. Zakres prac objętych przedmiotowym zamówieniem dotyczy sprzątania powierzchni wewnętrznej, terenów zewnętrznych utwardzonych oraz terenów zewnętrznych zielonych. Usługi sprzątania posesji i terenów należy realizować na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy załączonych do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania nieruchomości stanowiących własność m.st. Warszawy zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy położonych w obrębie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Koło.Zakres prac objętych przedmiotowym zamówieniem dotyczy sprzątania powierzchni wewnętrznej, terenów zewnętrznych utwardzonych oraz terenów zewnętrznych zielonych.Usługi sprzątania posesji i terenów należy realizować na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy załączonych do niniejszego zaproszenia.Wykonawca ma obowiązek posiadania aktualnego, obowiązującego przez cały okres realizacji umowy, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę 230 000 zł.Wykonawca musi zapewnić 30 minut czasu reakcji na zgłoszenie przez Zamawiającego konieczności usunięcia przypadków niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.Wykonawca musi dysponować minimum 10 szt. profesjonalnego sprzętu mechanicznego, takiego jak: pługi, piaskarki, odśnieżarki.