Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
WYKONANIE EWALUACJI EX–POST „WPŁYW DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH W RAMACH V OSI PRIORYTETOWEJ (V OP) .. (POIiŚ) 2014-2020 NA REDUKCJĘ BARIER ROZWOJU TRANSPORTU INTERMODALNEGO I KONKURENCYJNOŚĆ KOLEI”
Referenznummer der Bekanntmachung: 29.2022.ZAM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil73110000 Forschungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie ewaluacji ex–post „Wpływ działań podejmowanych w ramach V osi priorytetowej (V OP) Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) 2014-2020 na redukcję barier rozwoju transportu intermodalnego i konkurencyjność kolei” dla CUPT.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie ewaluacji ex–post „Wpływ działań podejmowanych w ramach V osi priorytetowej (V OP) Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) 2014-2020 na redukcję barier rozwoju transportu intermodalnego i konkurencyjność kolei” dla CUPT. Szczegółowy opis i zakres Przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) opisany został w Załączniku nr 1 do SWZ.