Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Europese aanbesteding voor het huren en onderhouden van MFP’s en repromachines en het leveren van software en supplies.
II.1.2)Code CPV principal30121300 Matériel de reproduction
II.1.4)Description succincte:
De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen via de MFP’s en repromachines van de aanbestedende dienst optimaal in te vullen ter ondersteuning van het geven van excellent onderwijs. De aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot een zoveel mogelijk uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de aanbestedende dienst. Het doel is om voor de aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 60 maanden, met de mogelijkheid tot verlenging met tweemaal 12 maanden.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Het huren en onderhouden van MFP’s en repromachines en het leveren van software en supplies.
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)30121300 Matériel de reproduction
30232110 Imprimantes laser
30125110 Encre pour imprimantes laser/télécopieurs
II.2.4)Description des prestations:
Zie beschrijving opdracht.