Le présent avis constitue un appel à la concurrence
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Marktconsulatie Mobiliteit voor het UMCG
II.1.2)Code CPV principal50111100 Services de gestion de parc de véhicules
II.1.4)Description succincte:
De onderhavige marktconsultatie heeft betrekking op de voorbereiding van het aanbestedingstraject voor de uitvoering van mobiliteitsdienstverlening voor het UMCG.
De doelstelling van deze marktconsultatie is om, voorafgaand aan een formele (Europese) aanbestedingsprocedure (geheel vrijblijvend) met volledige openbaarheid en zonder verplichtingen, de markt te consulteren over een aantal belangrijke aspecten van het hierboven omschreven project en de kenmerken van de markt waarin deze dienstverlening zich bevindt.
De ontvangen informatie zal het UMCG, indien opportuun, gebruiken om haar Programma van Eisen voor de Europese aanbesteding vorm te geven.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: