Fournitures - 158799-2023
Pologne-Lublin: Équipements médicaux
2023/S 055-158799
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
dostawa mostów zasilających nr POIS.11.03.00-00-0057/22 w ramach działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia oś priorytetowa XI REACT – EU
Numéro de référence: EO/TA 2722/LVI/22
II.1.2)Code CPV principal
33100000 Équipements médicaux
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa mostów zasilających w ramach Projektu „Wsparcie oddziału chorób zakaźnych, oddziału intensywnej terapii, pracowni diagnostycznych oraz innych jednostek zajmujących się udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej w ramach strategii zwalczania COVID-19 w SPSK Nr 1 w Lublinie SPZOZ”1 nr POIS.11.03.00-00-0057/22 w ramach działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia oś priorytetowa XI REACT – EU Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020”, którego szczegółowy opis zawarto w Załączniku Nr 1a do SWZ - „Formularz oferty – opis przedmiotu zamówienia“.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
1. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi 1 zadanie
2. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia posiadał wszelkie wymagane prawem dopuszczenia do stosowania, pozwolenia, atesty, certyfikaty.
3. Oferowane urządzenia mają być nowe, nie używane, nie być przedmiotem ekspozycji, wystaw itp.