Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aankoop personal computers A-merken
Referenznummer der Bekanntmachung: VZW DOKO-2022-AW-005-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Raamovereenkomst voor de aankoop van computers van A-merken (desktops, laptops, Chromebooks, tablets, gsm’s en randapparatuur zoals digiborden, laptopkarren, projectoren, dockingstations en allerhande accessoires zowel Windows/Android/Linux als IOS voor scholen met dienstverlening zoals een all-in onderhoudscontract en licenties.