II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Furnizare alimente, produse agricole si produse conexe
Numéro de référence: 444318320232
II.1.2)Code CPV principal15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.1.4)Description succincte:
Furnizare alimente, produse agricole si produse conexe, in conformitate cu prevederile si descrierile caietului de sarcini. Prezenta documentatie cuprinde cerintele tehnice si financiare, criteriile necesare pentru a asigura potentialilor ofertanti o informare completa si corecta cu privire la modul de aplicare al procedurii, cat si a elaborarii ofertelor, in functie de cantitatea maxima a acordului cadru prevazuta in tabelul caietului de sarcini. Termenul limita pana la care operatorii pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia, este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 6 027 981.50 RON
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour un seul lot
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 12
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.2.4)Description des prestations:
cantitate minima si maxima in tabelul caietului de sarcini
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
II.2.1)Intitulé:
Diverse produse congelate
Lot nº: 8
Diverse produse conservate
Lot nº: 9
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
cantitatea minima si maxima in tabel caiet sarcini
Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja
Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
Carne si produse din carne
Lot nº: 3
Lapte si produse din lapte
Lot nº: 4