Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst voor het leveren van seizoensgebonden groenten en fruit
Referentienummer: SLS/2022/026 - ID5309
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: