Bauleistung - 158906-2021
Česko-Praha: Instalace a montáž silničních svodidel
2021/S 063-158906
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Stavební práce
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení na úsecích SSÚD 2 Kocourovec a SSÚD 20 Ivanovice – 2017–2021
II.1.2)Hlavní kód CPV
45233280 Instalace a montáž silničních svodidel
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem je poskytování stavebních prací spočívajících v opravách svodidel s příslušenstvím na dálnicích, které jsou ve správě Středisek správy a údržby dálnic 5 Kocourovec a 20 Ivanovice.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: