Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 158990-2020
Slovensko-Banská Bystrica: Nábytok
2020/S 067-158990
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Dodanie nábytku
Referenčné číslo: 1165/2020
II.1.2)Hlavný kód CPV
39100000 Nábytok
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodanie tovaru, ktorým je interiérové vybavenie - nábytky a s tým súvisiace služby. Jedná sa o nábytok, ktorý bude umiestnený predovšetkým v kancelárskych priestoroch, v priestoroch škôl (triedy, kabinety, školské jedálne), školských internátov, kultúrnych zariadení (knižnice, divadlá) a sociálnych zariadení (domovy dôchodcov a domovy sociálnych služieb) a iné.
Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému Josephine.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 4 200 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
39110000 Sedadlá, stoličky a podobné výrobky a súvisiace časti
39120000 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice
39130000 Kancelársky nábytok
39140000 Nábytok pre domácnosť
39143110 Postele a lôžkoviny a špeciálne mäkké vybavenie
39150000 Rôzny nábytok a vybavenie
39160000 Školský nábytok
39170000 Nábytok do predajní
39180000 Laboratórny nábytok
39190000 Tapetový papier a iné krycie materiály
II.2.4)Opis obstarávania:
Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná špecifikácia (vrátane konkrétnych dodacích miest), bude súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému Josephine.