Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 159191-2023
Rumänien-Târgu Mureș: Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
2023/S 055-159191
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de elaborare Studiu de fezabilitate pentru „Stradă de legătură între Autostrada Transilvania și DJ 152 A- Sâncraiu de Mureș și Pod nou peste râul Mureș”
Referenznummer der Bekanntmachung: 4322823/2022/444
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 16
Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari inainte cu 10 zile de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: