Lieferungen - 159245-2021
Submission deadline has been amended by:  215605-2021
Tschechien-Prag: Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
2021/S 063-159245
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup tonerů a spotřebního materiálu pro tisková zařízení III
Referenznummer der Bekanntmachung: GŘ 1/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka tonerů a spotřebního materiálu, např. částí a příslušenství kancelářských strojů, tonerů pro laserové tiskárny, tonerů pro fotokopírovací stroje, válce, zásobníků tonerů apod. pro tisková zařízení do kanceláří jednotlivých pracovišť Úřadu práce ČR, jehož přesná specifikace je Příloze č. 1 ZD (dále jen „zboží“), kde je kromě konkrétních druhů tonerů a spotřebního materiálu pro zadavatelem provozovaná tisková zařízení uveden i jeho předpokládaný objem.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 150 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
30125100 Tonerpatronen
30192113 Tonerkassetten
30125120 Toner für Fotokopierer
30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
30125130 Toner für Datenverarbeitungs-, Forschungs- und Dokumentationszentren
30192300 Farbbänder
30192320 Druckerbänder
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka tonerů a spotřebního materiálu, např. částí a příslušenství kancelářských strojů, tonerů pro laserové tiskárny, tonerů pro fotokopírovací stroje, zásobníků tonerů apod. pro tisková zařízení do kanceláří jednotlivých pracovišť Úřadu práce ČR. Více informací v zadávací dokumentaci.