Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZAJIŠTĚNÍ STRAVOVACÍCH SLUŽEB PRO PACIENTY, ZAMĚSTNANCE A PRO OSTATNÍ STRÁVNÍKY KN, A.S. 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: CN/227/CN/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil55511000 Dienstleistungen von Kantinen und anderen nicht öffentlichen Cafeterias
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem VZ je zabezpečení stravovacích služeb (léčebné výživy) pro pacienty, zaměstnance a ostatní strávníky (dietní strava i běžné stravování) zadavatele, v souladu s platnou legislativou a normami kvality, včetně zajištění všech prací a služeb spojených se stravovacím provozem.Specifikace služeb, tj. bližší požadavky, podmínky a časový harmonogram plnění, požadavky na celodenní pacientskou stravu, a stravování zaměstnanců a ostatních strávníků, způsob objednávání stravy a dodávka stravy, jsou vymezeny v ZD a jejích přílohách.Smlouva o poskytování služeb bude uzavřena na dobu 48 měsíců s možností prodloužení o dalších 12 měsíců při využití opce.