Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 159506-2023
Polen-Lublin: Server
2023/S 055-159506
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
1. Zakup serwera PACS - zwiększenie mocy obliczeniowej rozwiązania PACS w celu obsłużenia nowych aparatów. 2. Rozszerzenie macierzy dyskowej dla PACS
Referenznummer der Bekanntmachung: EO/IT-2722/XIX/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48820000 Server
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia :
1. Zakup serwera PACS - zwiększenie mocy obliczeniowej rozwiązania PACS w celu obsłużenia nowych aparatów.
2. Rozszerzenie macierzy dyskowej dla PACS - zwiększenie powierzchni dyskowej rozwiązania PACS w celu obsłużenia nowych aparatów i archiwizacji badań.
3. Przełącznik do utworzenia sieci SAN wraz z wkładkami na potrzeby połączenia macierzy z istniejącymi serwerami.
w ramach Projektu „Wsparcie oddziału chorób zakaźnych, oddziału intensywnej terapii, pracowni diagnostycznych oraz innych jednostek zajmujących się udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej w ramach strategii zwalczania COVID-19 w SPSK Nr 1 w Lublinie SPZOZ”1 nr POIS.11.03.00-00-0057/22 w ramach działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia oś priorytetowa XI REACT – EU Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
32420000 Netzausrüstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa i wdrożenie: Zakup serwera PACS - zwiększenie mocy obliczeniowej rozwiązania PACS w celu obsłużenia nowych aparatów. Zakup macierzy dyskowej dla PACS - zwiększenie powierzchni dyskowej rozwiązania PACS w celu obsłużenia nowych aparatów i archiwizacji badań. Zakup przełącznika do utworzenia sieci SAN wraz z wkładkami na potrzeby połączenia macierzy z istniejącymi serwerami. w ramach Projektu „Wsparcie oddziału chorób zakaźnych, oddziału intensywnej terapii, pracowni diagnostycznych oraz innych jednostek zajmujących się udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej w ramach strategii zwalczania COVID-19 w SPSK Nr 1 w Lublinie SPZOZ”1 nr POIS.11.03.00-00-0057/22 w ramach działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia oś priorytetowa XI REACT – EU Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020, którego szczegółowy opis zawarto w Załączniku Nr 1a, 2a do SWZ - „Formularz oferty – opis przedmiotu zamówienia“.
2. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi jedna oferta całościowa.
3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia był nowy i posiadał wszelkie wymagane prawem dopuszczenia do stosowania, pozwolenia, atesty, certyfikaty.