Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 159528-2023
Ungarn-Budapest: Bauarbeiten
2023/S 055-159528
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kivitelezés - gondozóhálózat
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000852342019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Szekszárd
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45210000 Bauleistungen im Hochbau
45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Építési beruházás az ÁEEK fenntartása alá tartozó épületek vonatkozásában.
Tolna Megyei Balassa János Kórház
7100 Szekszárd, Béri Balogh Ádám utca 5.
Épület: Pszichiátria , Emelet: Földszint.
Helyrajzi szám: 4727/7
Hasznos nettó alapterület: 363,69 m2
Építési engedélyköteles: nem
Főbb munkanemek felsorolása:
- padlócsatorna felbontása, csatornában lévő vezetékek cseréje, közlekedők álmennyezeteinek bontása,
- épületszárny külső nyílászáróinak (18 db) és belső ajtók (37 db) cseréje, meglévő műanyag ablakok felújítása (12 db),
- új padlóburkolat és vakolatjavítás, glettelés és festés valamint burkolatcsere,
- vizesblokkok teljes körű felújítása,
- beépített szekrények felújítása, új szekrényajtó gyártása konszignációs terv szerint,
- új teakonyha kiépítése, vizes blokkok teljes felújítása,
- split rendszerű berendezések telepítése,
- fűtőtestek áthelyezése az ablakok alá, illetve a vizes terek szellőztetésének megoldása páraszabályozott szellőztető rendszerekel,
- belső világításkorszerűsítés LED lámpatestekkel,
- klíma kültéri és beltéri egységek részére erőátviteli betáplálás kiépítése.
A részletes feladatok leírását az ajánlati felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák, melynek részét képezi a külön elektronikus mellékletben rendelkezésre bocsátott - helyszínenkénti bontású - Komplett kiviteli tervdokumentáció.