Lieferungen - 159799-2022
Rumänien-Urziceni: Ultraschallanlage
2022/S 061-159799
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FURNIZARE DE ECHIPAMENTE ȘI DOTĂRI ÎN CADRUL PROIECTULUI “EXTINDERE ȘI DOTARE AMBULATORIU CORP C DIN CADRUL SPITALULUI MUNICIPAL URZICENI, SMIS 126911”-LOT 2 ECOGARFE
Referenznummer der Bekanntmachung: 3/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33112200 Ultraschallanlage
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Prezenta procedura de achizitie publica vizeaza incheierea de contracte ce au ca obiect FURNIZARE DE ECHIPAMENTE ȘI DOTĂRI ÎN CADRUL PROIECTULUI “EXTINDERE ȘI DOTARE AMBULATORIU CORP C DIN CADRUL SPITALULUI MUNICIPAL URZICENI, SMIS 126911”, LOT II
• Lot 2 ECOGRAFE
Clarificari referitoare la documentatia de atribuire: a) Numărul de zile pana la care operatorii economici pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. b) Termenul in care autoritatea contractanta va raspunde eventualelor solicitari de clarificari / informatii suplimentare inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 767 975.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ECHIPAMENTE ȘI DOTĂRI ÎN CADRUL PROIECTULUI “EXTINDERE ȘI DOTARE AMBULATORIU CORP C DIN CADRUL SPITALULUI MUNICIPAL URZICENI, SMIS 126911”, LOT 2 ECOGRAFE