Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Usługi czyszczenia instalacji i urządzeń wentylacji wraz z wymianą filtrów absolutnych HEPA w obiektach Szpitala Uniwersyteckiego nr. 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy"
Referenznummer der Bekanntmachung: NLZ.2022.271.103
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90731300 Schutz vor Luftverschmutzung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie kompleksowego czyszczenia instalacji wentylacji wraz z wymianą filtrów absolutnych hepa zgodnie z obowiązującymi przepisami.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Usługi czyszczenia instalacji i urządzeń wentylacji wraz z wymianą filtrów absolutnych HEPA.