Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 159903-2023
die Slowakei-Trenčín: Bauaufsicht
2023/S 055-159903
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Výkon stavebného dozoru pre projekt s názvom Rekonštrukcia cesty č. II/581 Nové Mesto nad Váhom – Myjava, III. etapa
Referenznummer der Bekanntmachung: 27/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71520000 Bauaufsicht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Poskytnutie služby výkonu stavebného dozoru v zmysle zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom
poriadku počas celej doby realizácie diela Rekonštrukcia cesty č. II/581 Nové Mesto nad Váhom - Myjava, III. etapa,
úsek cesty v staničení km 18,275 - 21,065 smerom od obce Lubina na obec Bzince pod Javorinou. Súčasťou
rekonštrukcie cesty II/581 je jeden mostný objekt, ktorý bude potrebné zrekonštruovať. V rámci plnenia predmetu
zákazky sa bude overovať dodržiavanie technického, konštrukčného riešenia stavby, podmienok územného a
stavebného povolenia až do odovzdania stavby do užívania. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe
súťažných podkladov (príloha G.3 Zmluva na výkon činnosti stavebného dozoru).