Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 159994-2023
Griechenland-Sidirokastro: Einsammeln von Hausmüll
2023/S 055-159994
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΑΝΑΘΕΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΣΙΝΤΙΚΗΣ
Referenznummer der Bekanntmachung: 5/2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90511200 Einsammeln von Hausmüll
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Υπηρεσίες αποκομιδής και μεταφοράς απορριμμάτων, ογκωδών απορριμμάτων, μεταφοράς αδρανών υλικών εκσκαφών & μπαζοαπορριμμάτων, του Δήμου Σιντικής Ενεργοποίηση προαίρεσης 25% που προβλέπεται με τουσ ιδίους ορούς της αρχικής σύμβασης
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90918000 Entleerung von Abfallbehältern
98371120 Feuerbestattungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
• την αποκομιδή και μεταφορά των απορριμμάτων στο Μονάδα Επεξεργασίας Αποβλήτων στην Τ.Κ. Παλαιοκάστρου, και τον χειρωνακτικό καθαρισμό κατά το χρονικό διάστημα μετά τον αδειοδοτημένων λαϊκών αγορών.
• την απομάκρυνση των ογκωδών απορριμμάτων αλλά και των προϊόντων κατεδαφίσεων (ΑΕΚΚ) που θα προκύψουν κατά την εκτέλεση εργασιών του Δήμου και την μεταφορά τους σε κατάλληλο αδειοδοτημένο χώρο προκειμένου να αξιοποιηθούν τα απορρίμματα από το αντίστοιχο σύστημα διαχείρισης