Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa 4 sztuk samochodów ratowniczo – gaśniczych oraz 1 sztuki samochodu ciężarowego do nauki jazdy kat. C z podziałem na części
Referenznummer der Bekanntmachung: WL.2370.7.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk samochodów ratowniczo – gaśniczych oraz 1 sztuki samochodu ciężarowego do nauki jazdy kat. C z podziałem na części, tj.:
a) Część I – Dostawa 1 sztuki średniego samochodów ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x2;
b) Część II – Dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4;
c) Część III - Dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4;
d) Część IV - Dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4;
e) Część V - Dostawa 1 sztuki samochodu ciężarowego do nauki jazdy kat. C.