Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor het leveren en onderhouden van printstraten
Referenznummer der Bekanntmachung: Vlaams Parlement-T033_004-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De raamovereenkomst is een overheidsopdracht voor leveringen en betreft het leveren (via huur zonder aankoopoptie), plaatsen en onderhouden van printstraten zwart-wit en kleur voor de drukkerij van het Vlaams Parlement en het leveren, plaatsen en/of onderhouden van aanverwante apparatuur.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDer Preis ist nicht das einzige Zuschlagskriterium; alle Kriterien sind nur in den Beschaffungsunterlagen aufgeführt