Zdolność techniczna i kwalifikacje zawodowe
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie należycie wykonał w ramach odrębnych umów, co najmniej dwie (2) roboty budowlane polegające na budowie obiektu kubaturowego o kubaturze min. 35 000 m3, każda na kwotę co najmniej 30 000 000,00 zł brutto.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie będzie dysponował:
2. jedną (1) osobą - Kierownikiem budowy, spełniającym łącznie następujące minimalne wymagania:
2.1. posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,