Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup sprzętu komputerowego dla WSiMR
Referenznummer der Bekanntmachung: 3/PN/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30236000 Diverse Computerausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ramach 6 części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ