Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa kruszywa na potrzeby Gminy Aleksandrów Łódzki
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil14212200 Zuschlagstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów
o granulacji 0-31,5 mm w ilości 10.000 ton oraz o granulacji 31,5 - 63 mm w ilości 1000 ton zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów o granulacji 0-31,5 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14212200 Zuschlagstoffe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów
o granulacji 0-31,5 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007.
2. Przyjmuje się, że zakres zamówienia będzie wynosić 10.000 ton kruszywa,
z zastrzeżeniem pkt 3.
3. Ilość kruszywa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne. W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej wielkości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia w okresie trwania umowy nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego.
4. Dostarczane kruszywo ma być wolne od wad, spełniać parametry i wymagania techniczno-eksploatacyjne określone w SWZ, posiadać wystawioną przez producenta Deklarację Właściwości Użytkowych potwierdzającą zgodność kruszywa z obowiązującymi normami i właściwościami fizyko-chemicznymi, spełniać obowiązujące normy i posiadać odpowiedni atest oraz nie zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metal, drut, itp.).
Sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów o granulacji 31,5 - 63 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007
Los-Nr.: 2
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa z surowców naturalnych
z rodzaju bazalt, granit, gnejs, granodioryt lub mieszanki wymienionych minerałów
o granulacji 31,5 - 63 mm zgodnie z normą EN 13242:2002 + A1:2007.
2. Przyjmuje się, że zakres zamówienia będzie wynosić 1000 ton kruszywa,
3. Ilość kruszywa objęta zakresem zamówienia stanowi zapotrzebowanie orientacyjne.
W rzeczywistości zamawiana ilość może ulec zmniejszeniu, jednak nie więcej niż o 30% szacowanej wielkości zamówienia. Z tytułu zmniejszenia zakresu ilościowego zamówienia w okresie trwania umowy nie będą przysługiwać Wykonawcy żadne roszczenia wobec Zamawiającego.