Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa dostawa wyposażenia oddziału chemoterapii wraz z montażem
Referenznummer der Bekanntmachung: DL-271-10/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa wyposażenia oddziału chemioterapii wraz z montażem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 ,2b do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest na kompleksowa dostawa wyposażenia oddziału chemoterapii wraz z montażem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia formularz cenowy/(OPZ), stanowi załącznik nr 2 oraz 2b do SWZ.Parametry przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia, jako parametry techniczno- użytkowe są bezwzględnie wymagane.
Kolorystyka wyposażenia uzgodniona zostanie po podpisaniu umowy.
Przedmiot zamówienia ma być dopuszczony do obrotu na podstawie przepisów ustawy z dnia 07 kwietnia 2022 roku (Dz. U. 2022 poz. 974) o wyrobach medycznych - jeżeli dotyczy.