Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
19442 Atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Prekės skirtos 1) lokomotyvų ČME-3M, ČME-3ME, TEM-TMH stiklo valytuvo remontui, 2) lokomotyvų ER20CF elektrodinaminių stabdžių rezistorių remontui, 3) TEM TMH serijos šilumvežių apsaugos nuo aširačių praslydimo sistemos remontui, 4) šilumvežių 2M62M oro kompresoriaus aušintuvo remontui, 5) lokomotyvo serijos TEM TMH tolimųjų šviesos žibintų valdymui.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Traukė (stiklo valytuvo) TE 101200 arba lygiavertė
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Prekės, skirtos lokomotyvų ČME-3M, ČME-3ME, TEM-TMH stiklo valytuvo remontui
Apsauga temperatūrinė GINO MTR01 arba lygiavertė
Pirkimo dalies Nr.: 2
Prekės, skirtos lokomotyvų ER20CF elektrodinaminių stabdžių rezistorių remontui
Apsukų daviklis praslydimo apsaugai BR-1-6 arba lygiavertis
Pirkimo dalies Nr.: 3
Prekės, skirtos TEM TMH serijos šilumvežių apsaugos nuo aširačių praslydimo sistemos remontui
Aušinimo ventiliatorius SPAL VA34-BP70/LL arba lygiavertis
Pirkimo dalies Nr.: 4
Prekės, skirtos šilumvežių 2M62M oro kompresoriaus aušintuvo remontui
Apšvietimo reguliatorius A-10 RDP 02 VNT arba lygiavertis
Pirkimo dalies Nr.: 5
Prekės, skirtos lokomotyvo serijos TEM TMH tolimųjų šviesos žibintų valdymui