II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Motorinių ir akumuliatorinių įrankių pirkimas
Referenznummer der Bekanntmachung: 285518
II.1.2)CPV-Code Hauptteil16300000 Erntemaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkamos profesionalios motorinės krūmapjovės, profesionalios motorinės aukštapjovės, profesionalūs motoriniai grandininiai pjūklai, akumuliatoriniai pjūklai VĮ Valstybinių miškų urėdijos (toliau – VMU) regioniniams padaliniams, miško sanitarinei apsaugai, miško atkūrimui, jaunuolynų priežiūrai, želdinių apsaugai, miško sėklinių plantacijų priežiūrai, medienos ruošos ir kitiems miško ūkiniams darbams atlikti.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Profesionalių motorinių grandininių pjūklų pirkimas (nuo 2,0 iki 2,9 kw)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)16300000 Erntemaschinen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perkami, profesionalūs motoriniai grandininiai pjūklai 29 vnt. VĮ Valstybinių miškų urėdijos (toliau – VMU) regioniniams padaliniams, miško sanitarinei apsaugai, miško atkūrimui, jaunuolynų priežiūrai, želdinių apsaugai, miško sėklinių plantacijų priežiūrai, medienos ruošos ir kitiems miško ūkiniams darbams atlikti.
Profesionalių motorinių grandininių pjūklų pirkimas (3,0 - 3,5 kw) pirkimas
Los-Nr.: 2
Perkami profesionalūs motoriniai grandininiai pjūklai 29vnt., VĮ Valstybinių miškų urėdijos (toliau – VMU) regioniniams padaliniams, miško sanitarinei apsaugai, miško atkūrimui, jaunuolynų priežiūrai, želdinių apsaugai, miško sėklinių plantacijų priežiūrai, medienos ruošos ir kitiems miško ūkiniams darbams atlikti.
Profesionalių motorinių krūmapjovių 2,2kw. 1700-1800mm ilgio pirkimas
Los-Nr.: 3
Perkamos profesionalios motorinės krūmapjovės, 35 vnt., VĮ Valstybinių miškų urėdijos (toliau – VMU) regioniniams padaliniams, miško sanitarinei apsaugai, miško atkūrimui, jaunuolynų priežiūrai, želdinių apsaugai, miško sėklinių plantacijų priežiūrai, ir kitiems miško ūkiniams darbams atlikti.
Profesionalių motorinių krūmapjovių (2,4kw, 1600-1700mm ilgio) pirkimas
Los-Nr.: 4
Perkamos profesionalios motorinės krūmapjovės 69 vnt., VĮ Valstybinių miškų urėdijos (toliau – VMU) regioniniams padaliniams, miško sanitarinei apsaugai, miško atkūrimui, jaunuolynų priežiūrai, želdinių apsaugai, miško sėklinių plantacijų priežiūrai, ir kitiems miško ūkiniams darbams atlikti.
Profesionalių motorinių aukštapjovių pirkimas
Los-Nr.: 5
Perkamos profesionalios motorinės aukštapjovės 7 vnt., VĮ Valstybinių miškų urėdijos (toliau – VMU) regioniniams padaliniams, miško sanitarinei apsaugai, miško atkūrimui, jaunuolynų priežiūrai, želdinių apsaugai, miško sėklinių plantacijų priežiūrai, ir kitiems miško ūkiniams darbams atlikti.
Akumuliatorinio grandininio pjūklo pirkimas
Los-Nr.: 6
Perkami akumuliatoriniai grandininiai pjūklai 76 vnt., VĮ Valstybinių miškų urėdijos (toliau – VMU) regioniniams padaliniams, miško sanitarinei apsaugai, miško atkūrimui, jaunuolynų priežiūrai, želdinių apsaugai, miško sėklinių plantacijų priežiūrai, medienos ruošos ir kitiems miško ūkiniams darbams atlikti.