Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Obiectul achiziției îl constituie furnizarea de produse alimentare, împărțite pe 4 loturi, conform caietului de sarcini, fiind necesare pentru pregătirea meniurilor la cantinele Eventculinar Vol S.A. Acordul-cadru poate fi semnat cu clauză suspensivă dacă la data desemnată semnării documentului există dispoziții, ale organelor în drept, de trecerea cusurilor școlare în mediul on line.