Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
προμήθεια και εγκατάσταση στεγάστρων, για την δημιουργία και αναβάθμιση των στάσεων, για την εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού του Δήμου Νεάπολης – Συκεών και προμήθεια μεταλλικών κάδων μικροαπορριμμ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια μεταλλικών κάδων μικροαπορριμμάτων
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34928400 Stadtmobiliar
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags: