Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reagencie a protilátky pro stanovení STA
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ23023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33694000 Diagnostika
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky reagencií a protilátek pro stanovení STA pro pracoviště ÚHKT, a to v předpokládaném množství a skladbě dle technické specifikace uvedené v příloze č. 5 zadávací dokumentace.