Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
D11 1109 Trutnov - státní hranice ČR/PR
Referenznummer der Bekanntmachung: 10PT-001540
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Stavba D11 1109 Trutnov státní hranice ČR/PR navazuje na stavbu D11 1108 Jaroměř Trutnov v km 133,000 a končí v km 154,175. Jedná se o čtyřpruhovou dálnici s celkovou délkou 21 175 metrů. Na trase je navrženo třináct větších mostů přes údolí o délcevětšínež100metrů,ztoho tři velké mostní objekty: 715 metrů most Poříčí, 670 metrů most přes údolí řeky Ličná a 330 metrů most Lampertice, dále dva tunely Poříčí a Opevnění a tři mimoúrovňové křižovatky Střítež, Poříčí, Královec. Na hranicích se česká dálnice napojí na polskou rychlostní silnici S3, vedoucí přes celé Polsko až k Baltskému moři.