Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 161366-2023
Polen-Sosnowiec: Diverse Einrichtungsgegenstände
2023/S 055-161366
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i montaż wyposażenia dla inwestycji: Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej – Egzotarium.
Referenznummer der Bekanntmachung: WZP.271.1.9.2023.MW
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawę i montaż wyposażenia dla inwestycji: Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej – Egzotarium w ramach projektu pn.: "Zagłębiowski Park Linearny – rewitalizacja obszaru funkcjonalnego dolina rzeki Przemszy i Brynicy przez rozwój terenów zielonych: 1. Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej – Egzotarium, 2. Zagospodarowanie terenów
przy ul. Baczyńskiego /pełna nazwa zamówienia/.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 863 698.72 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Meble dostawa i montaż
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39100000 Möbel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz montaż elementów wyposażenia dla Centrum Edukacji Ekologicznej – Egzotarium w Sosnowcu zlokalizowanym przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 116.
2.Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia [dalej: „OPZ”].
3.Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy. Okres gwarancji liczony będzie od daty podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru końcowego – dotyczy wszystkich części zamówienia.
4.Zamówienie jest współfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla osi priorytetowej: V. Ochrona środowiska i efektywne wykorzystywanie zasobów dla działania: 5.4. Ochrona różnorodności biologicznej dla poddziałania: 5.4.3. Ochrona różnorodności biologicznej – tryb pozakonkursowy (numer wniosku WND-RPSL.05.04.03-24-036B/18-005.
5. Zamawiający dokona wyboru najkorzystniejszej oferty w oparciu kryterium oceny ofert: cena brutto (waga –100%).
Gablota ekspozycyjna dostawa i montaż
Los-Nr.: 2
39171000 Schauvitrinen
Sprzęt komputerowy dostawa i montaż
Los-Nr.: 3
30200000 Computeranlagen und Zubehör
Infokioski dostawa i montaż
Los-Nr.: 4
32321200 Audiovisuelle Geräte
Urządzenia multimedialne dostawa i montaż
Los-Nr.: 5
32322000 Multimediaausrüstung
3.Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy
. Okres gwarancji liczony będzie od daty podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru końcowego – dotyczy wszystkich części zamówienia.
Elementy do użytku weterynaryjnego
Los-Nr.: 6
33100000 Medizinische Geräte