II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa środków czystości i do dezynfekcji do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie, z możliwością składania ofert częściowych
Referenznummer der Bekanntmachung: WSS SP ZOZ DZP 382.24.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33763000 Papierhandtücher
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, do dezynfekcji i benzyny aptecznej, stanowiących 9 odrębnych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu cenowym (załącznik nr 3 do SWZ):
2. Wszystkie zaoferowane produkty muszą spełniać warunki określone w formularzu cenowym oraz niniejszym rozdziale.
3. Miejsce dostawy:
- Magazyn, położony przy ul. Biernackiego 9/ Al. Kraśnickiej 100 (dla zad. 1-4,8,9),
- Apteka Szpitalna, położona przy ul. Herberta 21/ Al. Kraśnickiej 100 (dla zad. 5-7).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 - dostawa ręczników jednorazowych,
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33763000 Papierhandtücher
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
dostawa ręczników jednorazowych, według 5 pozycji asortymentowych.
Zadanie nr 2 - dostawa środków czystości,
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39830000 Reinigungsmittel
dostawa środków czystości, według 13 pozycji asortymentowych.
Zadanie nr 3 - Dostawa ścierek celulozowych,
Los-Nr.: 3
dostawa ścierek celulozowych, według 1 pozycji asortymentowej.
Zadanie nr 4 - dostawa asortymentu do utrzymania czystości,
Los-Nr.: 4
Dostawa asortymentu do utrzymania czystości, według 3 pozycji asortymentowej.
Zadanie nr 5 - dostawa preparatu do zamgławiania oraz dezynfekcji i czyszczenia powierzchni,
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39831200 Detergenzien
dostawa preparatu do zamgławiania oraz dezynfekcji i czyszczenia powierzchni, według 1 pozycji asortymentowej.
Zadanie nr 6 - dostawa preparatów do maszynowej i manualnej dekontaminacji endoskopów
Los-Nr.: 6
dostawa preparatów do maszynowej i manualnej dekontaminacji endoskopów, według 2 pozycji asortymentowej.
zadanie nr 7 - dostawa preparatu czyszcząco dezynfekującego o działaniu sporobójczym
Los-Nr.: 7
dostawa preparatu czyszcząco dezynfekującego o działaniu sporobójczym, według 1 pozycji asortymentowej.
zadanie nr 8 - dostawa preparatu do czyszczenia powierzchni basenu.
Los-Nr.: 8
dostawa preparatu do czyszczenia powierzchni basenu, według 7 pozycji asortymentowej.
zadanie nr 9 - dostawa benzyny aptecznej.
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
dostawa benzyny aptecznej. według 1 pozycji asortymentowej.