Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΔΟΚΟΥ Δ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ»
II.1.2)CPV-Code Hauptteil37415000 Leichtathletikausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Η παρούσα μελέτη αφορά την προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμού για το κλειστό γυμναστήριο του Δοκού της Δ.Ε Φιλλύρας του Δήμου Αρριανών. Η προμήθεια αφορά τις παρακάτω κατηγορίες:
Α. Αθλητικός Εξοπλισμός
Β. Εξοπλισμός Γραφείου
Γ. Εξοπλισμός Ιατρείου
Δ. Υδραυλικός εξοπλισμός
Ε. Ηλεκτρολογικός εξοπλισμός
Ζ. Εξοπλισμός Ψύξης-Θέρμανσης
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια υδραυλικού εξοπλισμού
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44115210 Klempnerbedarf
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Προμήθεια υδραυλικού εξοπλισμού για τη ύδρευση και αποχέτευση των αποδυτηρίων του κλειστού γυμναστηρίου Δοκού Δ. Αρριανών.