Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Erbringung von Dienstleistungen für die Organisation von Veranstaltungen für administrative und operative Sitzungen und Veranstaltungen auf den maltesischen Inseln
Referenznummer der Bekanntmachung: EASO/2021/856
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79952000 Event-Organisation
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gegenstand dieser Ausschreibung ist die Erbringung von Organisationsdienstleistungen für Veranstaltungen und zugehörigen Dienstleistungen für administrative und operative Sitzungen und Veranstaltungen, die auf den maltesischen Inseln organisiert werden.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Erbringung von Dienstleistungen für die Organisation von Veranstaltungen für administrative und operative Sitzungen und Veranstaltungen auf den maltesischen Inseln.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Renginių organizavimo paslaugų teikimas administraciniams ir operaciniams susitikimams ir renginiams, organizuojamiems Maltos salose
Nuorodos numeris: EASO/2021/856
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79952000 Su renginiais susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo pateikti pasiūlymus tikslas – renginių organizavimo paslaugų teikimas administraciniams ir operaciniams susitikimams bei renginiams, organizuojamiems Maltos salose.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Renginių organizavimo paslaugų teikimas administraciniams ir veiklos susitikimams bei renginiams, organizuojamiems Maltos salose.
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Prestação de serviços de organização de eventos para reuniões administrativas e operacionais e eventos organizados nas ilhas maltesas
Número de referência: EASO/2021/856
II.1.2)Código CPV principal79952000 Serviços de eventos
II.1.4)Descrição resumida:
O objeto do presente concurso consiste na prestação de serviços de organização de eventos para reuniões e eventos administrativos e operacionais organizados nas ilhas maltesas.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Prestação de serviços de organização de eventos para reuniões e eventos administrativos e operacionais organizados nas ilhas maltesas.