II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Laboratorinės ir programinės įrangos Infekcinių ligų ir tuberkuliozės laboratorijai pirkimas, VUL SK Nr.6259
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Laboratorinės ir programinės įrangos Infekcinių ligų ir tuberkuliozės laboratorijai pirkimas
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Prietaisas nukenksminti biologinės saugos spintoms ir patalpoms vandenilio peroksidu
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Prietaisas nukenksminti biologinės saugos spintoms ir patalpoms vandenilio peroksidu, aprašymas pirkimo dokumentuose
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38436000 Rüttler und Zubehör
Purtyklė, aprašymas pirkimo dokumentuose
Objektinių stiklelių šildytuvas
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38436310 Heizplatten
Objektinių stiklelių šildytuvas, aprašymas pirkimo dokumentuose
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42931000 Zentrifugen
Mini centrifuga, aprašymas pirkimo dokumentuose
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38433000 Spektrometer
Spektrofotometras, aprašymas pirkimo dokumentuose
Tarpinės programinės įrangos "Instrument manager" plėtinys
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48180000 Medizinsoftwarepaket
Tarpinės programinės įrangos "Instrument manager" plėtinys, aprašymas pirkimo dokumentuose